تاریخ انتشار : 1401/11/9 چاپ خبر

طرح ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی در بوشهر

رئیس پلیس راهور استان بوشهر از اجرای طرح ترخیص فوق العاده موتورسیکلت‌های رسوبی به مناسبت ایام الله دهه فجرانقلاب اسلامی در استان بوشهر خبر داد.

به گزارش سایت خبری "جنوب24"سرهنگ جابر پاپری یکشنبه 9 بهمن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح فوق العاده ترخیص وسایل نقلیه توقیفی با تسهیلات ویژه به پاس نکو داشت ایم الله دهه فجر انقلاب اسلامی از ۸ بهمن ماه به مدت دو هفته در سطح استان اجرا می‌گردد.

وی افزود: به منظور تسهیل در ارائه خدمات ترخیص وسایل نقلیه توقیفی به مالکین و هم استانی‌های عزیز، جلوگیری از رسوب اموال مردم و کاهش فرآیندها و تشریفات غیرضروری اداری در ترخیص وسایل نقلیه توقیفی در استان مالکان و متصرف قانونی وسایل نقلیه توقیفی می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس+۱۰ یا از طریق برنامه کاربردی "پلیس من" نسبت به ترخیص وسیله نقلیه خود اقدام کنند.

سرهنگ پاپری تصریح کرد: در این طرح همچنین امکان ترخیص وسایل نقلیه فاقد "بیمه نامه شخص ثالث " با اخذ تعهد مبنی بر عدم استفاده تا دریافت بیمه نامه شخص ثالث جدید و "گواهینامه" نیز فراهم شده است.

رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: مالکان و متصرف قانونی وسایل نقلیه می‌توانند با استفاده از برنامه کاربردی "پلیس من" در بستر اینترنت تلفن همراه، نسبت به ثبت درخواست ترخیص وسیله نقلیه خود پس از احراز هویت و مالکیت به صورت گام به گام اقدام نمایند و یا با در دست داشتن مدارک هویتی و مالکیتی به دفاتر به دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه و از این فرصت که زمان آن محدود است استفاده نمایند.

سرهنگ پاپری خاطر نشان کرد: اجرای این طرح در بازه زمانی ۸ بهمن ماه تا تاریخ ۲۲ بهمن ماه بوده و قابل تمدید نمی‌باشد، و با هماهنگی‌های قضایی که صورت گرفته بعد از اتمام مهلت تعیین شده برای موتور سیکلت‌های رسوبی که دارای پلاک ملی و یا قابلیت شماره گذاری دارند از طریق "مزایده" و برای سایر موتورسیکلت‌هایی که قابلیت شماره گذاری ندارند و در سن فرسودگی قرار دارند برای "اسقاط" از طریق مراکز مجاز تصمیماتی اتخاذ خواهد شد.

انتهای پیام/

نظرات

هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.