تاریخ انتشار : 1402/9/20 چاپ خبر
روزهای چهارشنبه و پنجشنبه؛

سامانه بارشی جدید وارد استان بوشهر می شود

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: روزهای چهارشنبه و پنج شنبه با ورود سامانه بارشی به استان بوشهر، وقوع بارش‌های پراکنده باران، رعدوبرق و گاهی وزش باد مورد انتظار است.

به گزارش سایت خبری "جنوب24" طلیعه محمدی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد امروز و فردا به سبب افزایش سرعت بادهای شمالی روی دریا، قسمت‌های مرکزی و جنوبی استان طی ساعاتی متلاطم است.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: روزهای چهارشنبه و پنج شنبه با ورود سامانه بارشی به استان، وقوع بارش‌های پراکنده باران، رعدوبرق و گاهی وزش باد در برخی از نقاط مورد انتظار است.

وی گفت: آسمان استان بوشهر در ساعت‌های آینده صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، گاهی وزش باد و فردا در برخی نقاط مه صبحگاهی خواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: جهت وزش باد شمال غربی تا غربی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت، در قسمت‌های مرکزی و جنوبی بر روی دریا ۱۲ تا ۳۶ گاهی تا ۴۴ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود.

وی اضافه کرد: ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتی‌متر و در قسمت‌های مرکزی و جنوبی ۶۰ تا ۱۲۰ گاهی ۱۸۰ سانتی‌متر خواهد بود.

انتهای پیام/

نظرات

هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.