تاریخ انتشار : 1402/6/5 چاپ خبر

برپایی میز خدمت‌کمیته امداد در هفته دولت

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از پاسخگویی بدون تشریفات اداری به مردم خبرداد و گفت: در این راستا میز خدمت کمیته امداد در محل نمایشگاه هفته دولت برپا شد.

به گزارش سایت خبری "جنوب24" عباس روشن. مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر صبح امروز در حاشیه برپایی میزخدمت کمیته امداد استان به مناسبت هفته دولت با تاکید بر تحقق مطالبات مردم اظهار داشت: در راستای پیگیری و درخواست‌های افراد نیازمند امروز میز خدمت بدون واسطه و بدون تشریفات اداری در محل مصلی بوشهر و به مناسبت گرامیداشت هفته دولت برگزار شد.

وی با بیان اینکه در برپایی میز خدمت کمیته امداد از سوی مسئولان به درخواست‌های مددجویان پاسخ داده شد خاطر نشان کرد: افراد مراجعه کننده ضمن اعلام رضایتمندی از خدمات کمیته امداد درخواست‌های مجدد خود را مطرح کردند که متناسب با هر حوزه به مسئول زیربط ارجاع داده شد.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر حل مشکلات اشتغال و مسکن را از عمده درخواست‌های مددجویان دانست وگفت: بیشترین نیاز و درخواست‌های این مراجعه کنندگان، مشکلات مسکن و اشتغال بوده است که توصیه و راهنمایی‌های لازم برای رفع این نوع مشکلات داده شده است.

روشن با تاکید بر توجه به مهارت‌آموزی برای ایجاد اشتغال تصریح کرد: در خصوص مشکل اشتغال مددجویان، توصیه شده است آموزش‌های لازم فنی و حرفه‌ای فرا گرفته شود و پس از آن با اعطای تسهیلات اشتغالزایی کم بهره از سوی کمیته امداد، زمینه اشتغال و خودکفایی آنها فراهم شود.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر اعلام کرد: همه مسئولان کمیته امداد علاوه بر آمادگی برای حضور مجدد در پای میز خدمت، در محل کار خود نیز پاسخگویی مسائل و مشکلات جامعه هدف خود هستند.

انتهای پیام/

نظرات

هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.