تاریخ انتشار : 1402/5/2 چاپ خبر

برگزرای اولین نشست هماهنگی کنگره شهید رئیسعلی دلواری با حضور مسئولان بخش دلوار

اولین نشست ستاد برگزاری کنگره ملی شهید رئیسعلی دلواری با حضور مسئولین بخش به ریاست بخشدار دلوار در بخشداری دلوار برگزار شد.

به گزارش سایت خبری "جنوب24"؛بخشدار دلوار با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره مقام و جایگاه سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری گفت: تمام هدف و تلاش ما برگزاری مراسمی در خور شأن و شناساندن دلاورمردیهای شهید رئیسعلی دلواری به جامعه داخلی و خارجی خواهد بود.
عالی پور در ادامه سه برنامه پیشنهادی خود را برای یادواره امسال این شهید بزرگوار بیان نمود و افزود : یکی از اصلی ترین و مهمترین برنامه پیشنهادی ما دیدار با مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) است که مقرر گردید با هماهنگی با آیت الله صفایی نماینده محترم ولی فقیه در استان و پیگیری امام جمعه محترم بخش دلوار این برنامه محوری پیگیری گردد .


وی  در ادامه بیان نمود: دو برنامه پیشنهادی دیگر برگزاری مراسم یادواره در مرکز کشور و دیگری نیز برگزاری همایش سردمداران مبارزه با استعمار و تجاوز بیگانگان از قبیل سردار حاج قاسم سلیمانی ، میرزاکوچک خان جنگلی ، باقرخان و احمد خان تنگستانی و .... می باشد که این برنامه ها هم مقرر شد با پیگیری فرمانداری محترم تنگستان و هماهنگی با مقامات ارشد استان در دستور کار قرار گیرد .


بخشدار دلوار با توجه به برگزاری برنامه های متعدد در سنوات گذشته کنگره ملی شهید رئیسعلی دلواری در بخش دلوارگفت: مراسمات ایام شهادت شهید رئیسعلی دلواری با توجه به تبلیغات محیطی و رسانه ای در سطح بخش،شهرستان و استان ویژه برگزار خواهد شد.


علیپور  یکی از مهمترین مراسم ها را مانور و رژه دریایی با نمایش قدرت نیروی دریایی سپاه پاسداران اسلامی و مرزداران خلیج همیشه فارس بخصوص مردمان دیار شهید رئیسعلی دلواری دانست و گفت: امسال رژه دریایی نیروی دریایی سپاه پاسداران با هماهنگی پایگاه دریایی شهید رئیسعلی دلواری بندرعامری در سطح فرا ملی و گسترده برگزار خواهد شد.

 

 
 
انتهای پیام/

نظرات

هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.