تاریخ انتشار : 1402/5/28 چاپ خبر
تا روز دوشنبه؛

هوای گرم و مرطوب در سطح استان بوشهر ادامه دارد

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: انتظار می رود هوای گرم و مرطوب و شرجی در سطح استان بوشهر تا روز دوشنبه ادامه داشته باشد.

به گزارش سایت خبری "جنوب24" طلیعه محمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی، تا روز دوشنبه انتظار می‌رود هوای گرم و مرطوب و شرجی در سطح استان بوشهر ادامه داشته باشد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: در این مدت در ارتفاعات استان به ویژه در نواحی جنوبی در ساعاتی از بعد از ظهر تا اوایل شب احتمال وقوع ناپایداری‌های موقت جوی به صورت رشد ابر، وزش باد و تندباد لحظه‌ای، بارش پراکنده، رعد و برق و خیزش گرد و خاک دور از انتظار نیست.

وی گفت: آسمان استان بوشهر در ساعت‌های آینده صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، گاهی وزش باد و در ساعاتی از بعدازظهر تا اوایل شب در برخی ارتفاعات شرقی و نقاط جنوبی افزایش ابر با احتمال رگبار پراکنده باران، رعد و برق و و وزش تندباد لحظه‌ای و فردا در برخی نقاط مه رقیق صبحگاهی پیش بینی می‌شود.

محمدی تصریح کرد: جهت وزش باد غالباً جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت هشت تا ۲۸ گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت و در بعدازظهر تا اوایل شب در هنگام وزش تندباد بیش از ۴۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

وی بیان کرد: ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتی‌متر پیش بینی می‌شود.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

نظرات

هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.