تاریخ انتشار : 1401/10/12 چاپ خبر
به مناسبت گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سردار دلها؛

پرسنل کمیته امداد استان بوشهر با خانواده شهید احمدی جوان دیدار کردند

به منظور ارج نهادن به فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین بمناست گرامیداشت روز 13 دیماه، سالگرد شهادت سردار پر افتخار اسلام و ایران ،سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مدیر کل و معاونان کمیته امداد استان بوشهر صبح امروز با خلنواده شهید احمدی جوان، اولین شهید مدافع حرم استان بوشهر در روستای باشی از توابع شهر دلوار، شهرستان تنگستان دیدار کردند.

به گزارش سایت خبری "جنوب24" محمد رضا میری مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در این دیدار اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره  شهدا و قدردانی از رشادتهای ایثارگران  باعث تداوم راه  انقلاب می شود.


میری در مورد ارزش ایثار یاد آورشد: جامعه ای که در آن  فرهنگ ایثار و شهادت در اعماق قلب و دل افرادی همچون سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و شاگردان آن همچون شهید احمدی جوان  نفوذ کرده باشد آن جامعه ایستایی و رکود فرهنگی ندارد و همواره در مسیر رشد و تعالی حرکت می کند.


وی در ادامه تاکید کرد: حفظ ارزشهای دفاع مقدس و روحیه ایثارگری در جامعه یکی از وظایف مسئولین می باشد و سرکشی از خانواده معظم این عزیزان در جهت توسعه این فرهنگ تلکیف است.

 

در ادامه این دیدار پدر شهید احمدی جوان ضمن خوش آمد گویی،  از زحمات پرسنل کمیته امداد بابت پیگیری و رفع مشکلات مردم محروم و نیازمند تقدیر کرد.

همچنین این مراسم دیدار با خاطره گویی پدر شهید از شهید محمد احمدی جوان همراه بوده است.

لازم به ذکر است شهید محمد احمدی جوان  در مهرماه 1394 به صورت داوطلبانه برای دفاع از حرم مطهر اهل بیت (س) به سوریه اعزام شد و در ظهر تاسوعای حسینی در حومه شهر حلب توسط تکفیری ها مورد اصابت ترکش قرار میگیرد و درحالی که دو چشم خود را از دست داده بود مجروح شده و پس از 43 روز بستری  شدن و تحمل درد های ناشی از جراحت های میدان نبرد در یکی از بیمارستان های تهران در روز جمعه 13/ آذر / 94 (روز معراج پیامبر اکرم(ص) ) به فیض شهادت نائل آمد که پیکر این شهید پس از تشیع در شهر بوشهر در گلزار شهدای روستای باشی” شهرستان “تنگستان” آرام گرفت.

 

 

 

 

انتهای پیام/

نظرات

هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.