تاریخ انتشار : 1401/8/25 چاپ خبر

مدیریرکل میراث فرهنگی بوشهر: تقویت گشت‌های دریایی در بوشهر/ پایانه مسافری ایجاد می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر گفت: پایانه مسافری برای استفاده گردشگران از گشت دریایی مهم بوده و امیدواریم این ظرفیت تا پایان سال ایجاد شود.

به گزارش سایت خبری "جنوب24" اسماعیل سجادی‌منش صبح چهارشنبه در اولین نشست ستاد اجرایی خدمات سفر با حضور شهرداران و رئیس کمیته‌های ۱۰ گانه این ستاد اظهار کرد: با توجه به آغاز فصل گردشگری در استان و آب و هوای مطبوع این فصل، نیازمند ایجاد آمادگی لازم برای ارائه خدمات به گردشگران و مسافران هستیم که انتظار می‌رود کمیته‌های مربوطه بر اساس شرح وظایف محوله عمل کرده و زمینه لازم را فراهم کنند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر بیان کرد: پایانه مسافری برای استفاده گردشگران از گشت دریایی مهم بوده و امیدواریم این ظرفیت تا پایان سال ایجاد شود.

سجادی‌منش با اشاره به اهمیت کنترل بازار در ایام پیک سفر اضافه کرد: تأمین و توزیع کالای اساسی با نظارت دقیق بر بازار به منظور جلوگیری از ایجاد تنش عرضه و تقاضا و موج گرانی بسیار در اولویت است و حتماً دنبال خواهد شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر در پایان خاطرنشان کرد: ما آمادگی پرداخت تسهیلات در حوزه گردشگری به بخش خصوصی را داریم و برای بهبود زیرساخت‌های این حوزه از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.

 

انتهای پیام/

نظرات

هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.