جنوب 24

رسانه خبری مستقل جنوب کشور
مهمترین عناوین خبری
1400/6/30 :: 12:32
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر

پویش شور عاطفه‌ها / سهمی در تحصیل کودکان محروم داشته باشیم

پویش شور عاطفه‌ها / سهمی در تحصیل کودکان محروم داشته باشیم

پویش ملی شور عاطفه‌ها با هدف کمک به تامین مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند از ۲۰ شهریور در استان بوشهر همزمان با سراسر کشور آغاز شد و تا 20 مهر ماه ادامه دارد به همین جهت مردم نیکوکار هم استانی می‌توانند از طریق شماره کارت ۰۳۷۰-۵۰۰۳-۹۹۷۹-۶۰۳۷ و یا شماره‌گیری کد دستوری #۱*۰۷۷*۸۸۷۷* کمک‌های خود را به دست دانش‌آموزان نیازمند برسانند و یا با مراجعه به سایت کمیته امداد به آدرس emdad.ir و دفاتر این نهاد و همچنین مراکز نیکوکاری در سراسر استان کمک های خود را به دست دانش آموزان نیازمند برسانند.

به گزارش سایت خبری، جنوب24؛ محمد رضا میری، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در این خصوص اظهار داشت: این پویش با هدف تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند برگزار می‌شود که با توجه به شیوع کرونا و تغییرات نظام آموزشی، ارائه ملزومات و تجهیزات آموزش غیر حضوری دانش‌آموزان و پرداخت کمک‌هزینه تحصیل، در اولویت این طرح قرار گرفته است.

 

محمدرضا میری افزود: به منظور رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا، همچون سال گذشته پایگاه‌های کمیته امداد در سطح شهرها مستقر نخواهد شد و جذب کمک‌های مردمی در شور عاطفه‌ها از روش‌های غیرحضوری انجام خواهد پذیرفت.

 

وی یادآور شد: در هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان دانش‌آموزی، روز چهارشنبه هفتم مهرماه زنگ عاطفه‌ها به صورت نمادین با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کرونا در مدارس نواخته خواهد شد.

 

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: مردم نیکوکار هم استانی می‌توانند از طریق شماره کارت ۰۳۷۰-۵۰۰۳-۹۹۷۹-۶۰۳۷ و یا شماره‌گیری کد دستوری #۱*۰۷۷*۸۸۷۷* کمک‌های خود را به دست دانش‌آموزان نیازمند برسانند.

 

میری یادآور شد:سایت کمیته امداد به آدرس emdad.ir  و دفاتر این نهاد و همچنین مراکز نیکوکاری در سراسر استان آماده دریافت کمک‌های خیران و مردم نیک‌اندیش هستند.
 
پویش شور عاطفه‌ها با همکاری کمیته امداد، صدا و سیما، آموزش و پرورش، بسیج و همچنین مشارکت فعال مراکز نیکوکاری از روز شنبه ۲۰ شهریور آغاز و تا ۱۱ مهر ادامه خواهد داشت.

 

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی  کمیته امداد استان بوشهر، همچنین روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه به تاریخ  ۲۴، ۲۵ و ۲۶ شهریورماه به صورت ویژه برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی تعیین شده است.

 

انتهای پیام

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.
    گزارش تصویری
    سایر اخبار و مطالب