جنوب 24

رسانه خبری مستقل جنوب کشور
مهمترین عناوین خبری
1399/6/11 :: 8:12
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر

۷۵ میلیارد تومان در اجرای پروژه بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر سرمایه‌گذاری شده است

۷۵ میلیارد تومان در اجرای پروژه بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر سرمایه‌گذاری شده است

قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر از تکمیل واحدهای مسکونی مددجویی خبر داد و گفت: در این راستا به‌‌زودی ۱۹۰ واحد مسکونی با ۱۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری افتتاح و تحویل مددجویان دشتستان می‌شود.

به گزالرش سایت خبری "جنوب24" با قدردانی از همکاری و مشارکت خیران، دستگاه‌های اجرایی و نهادها در همکاری ساخت و تکمیل مسکن مددجویان اظهار داشت: ساخت مسکن ویژه نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد در اولویت قرار دارد و در این راستا همکاری دستگاه‌های اجرایی، نهادها و خیران ستودنی است.

وی، از ساخت و بازسازی واحدهای مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: امسال  یک‌هزار واحد مسکونی برای مددجویان به ویژه زنان سرپرست خانوار ساخت، بازسازی و تکمیل و تحویل متقاضیان می‌شود.

قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با تاکید بر تسریع اجرای این طرح‌ها افزود: این واحدها  با زیربنای 50 متر مربع ساخته می‌شود و بخشی از آنها تا پایان امسال تکمیل و تحویل جامعه هدف می‌شود.

گزدرازی از تکمیل 190 واحد مسکونی مددجویی در دشتستان خبر داد و خاطر نشان کرد: 190 واحد مدد جویی در دشتستان به‌زودی تحویل افراد متقاضی به ویژه در نقاط محروم می‌شود.

وی، اعتبار اجرای این طرح را افزون بر 10 میلیارد تومان دانست و تصریح کرد:هزینه هر واحد مسکونی افزون بر 50 میلیون تومان  است که در شهرهای مختلف برازجان، سعدآباد، شبانکاره، آب‌پخش، تنگ‌ارم، بوشکان و دیگر شهرها و روستاهای دشتستان ساخته و تکمیل شده است.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با بیان اینکه "سپاه استان بوشهر در ساخت و تحمیل مسکن مددجویان نقش مهمی داشته است" خاطرنشان کرد: از یک‌هزار واحد مسکونی مددجویی بسیج سازندگی سپاه و منطقه دوم نیروی دریایی سپاه 600 واحد آن تکمیل و افتتاح شد و  400 واحد مسکونی باقیمانده  دیگر در ایام هفته دفاع مقدس امسال تحویل مددجویان می‌شود.

گزدرازی با اشاره به اینکه "هر یک از این واحدهای مسکونی در شهرهای کوچک و روستاهای محروم استان بوشهر با 50 میلیون تومان ساخته شده است" گفت: در این راستا یک‌هزار واحد مسکونی دیگر امسال بر اساس توافق سازمان برنامه و بودجه و استانداری بوشهر ساخته می‌شود.

وی با بیان اینکه "تاکنون 2 هزار واحد مسکونی تحویل مددجویان شده است" تصریح کرد: برای اجرای این طرح‌ها تاکنون 100 میلیارد تومان هزینه شده و با تکمیل طرح‌های در دست اجراء مشکل مسکن مددجویان کاهش می‌یابد.

انتهای پیام

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.
    گزارش تصویری
    سایر اخبار و مطالب