تاریخ انتشار : 1401/12/13 چاپ خبر
با موضوع خیر و احسان؛

جشن احسان و نیکوکاری در قالب" جشن بادبادکها" در بوشهر برگزار می شود

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان بوشهر از برگزاری جشن بادبادکها با موضوع خیر و احسان در روز 14 اسفند ماه در محل پارک سیادت بوشهر خبر داد.

به گزارش سایت خبری "جنوب24" عبد الرضا واعظ معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان بوشهر با اعلام این خبر اظهار داشت: این برنامه در ۱۴ اسفند همزمان با سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با هدف ایجاد نشاط و همدلی بین اقشار مختلف مردم، خانواده ها دانش اموزان ، کودکان و نوجوانان و مسولین برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: این جشنواره با اجرای برنامه های مختلفی از جمله برنامه زنده بچه های آفتاب، جشن بادبادک ها، مسابقه، کلیپ و غرفه نقاشی صورت کودکان و.. همراه خواهد بود.

واعظ در خصوص زمان و مکان اجرای این جشنواره گفت: عصر روز یکشنبه 14 اسفند از ساعت 16 الی 18 در ساحل بوشهر( پارک سیادت بوشهر) با حضور خانواده ها، کودکان، جوانان و نوجوانان، و مسئولین این جشنواره برگزار خواهد شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان بوشهر اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی، هنری، اجرایی و ... از جمله صدا و سیما، شهرداری، آموزش و پرورش کمیته امداد را در این رویداد که توسط شبکه سیمای استانی به صورت زنده پخش می شود همراهی خواهند کرد.

وی در پایان از همه شهروندان عزیز ، خانواده ها ، والدین ، کودکان و دانش آموزان دعوت کرد در این جشنواره شرکت نمایند.

 

انتهای پیام/

نظرات

هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.