جنوب 24

رسانه خبری مستقل جنوب کشور
مهمترین عناوین خبری
1398/5/7 :: 15:33
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر

وصول مطالبات شركت برق نیازمند بكارگیری شیوه های نوین است

 وصول مطالبات شركت برق نیازمند بكارگیری شیوه های نوین است

اردشیر مذکوری در بازدید از مدیریت برق شهرستان کنگان ضمن قدر دانی از زحمات پرسنل افزود: وصول مطالبات چنانچه در موعد مقرر محقق شود زمینه تسهیل در اجرا پروژه ها را فراهم می کند.

به گزارش سایت خبری جنوب 24؛ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: وصول مطالبات برق این شرکت با هدف تقویت منابع مالی پروژه های مدنظر نیازمند بکارگیری شیوه های نوین است.
به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری در بازدید از مدیریت برق شهرستان کنگان ضمن قدر دانی از زحمات پرسنل  افزود: وصول مطالبات چنانچه در موعد مقرر محقق شود زمینه تسهیل در اجرا پروژه ها را فراهم می کند.
وی ادامه داد: استان بوشهر تاکنون در عبور از پیک بار مصرف برق با همراهی مشترکان محترم  روند مطلوبی سپری کرده که انتظار  است  این همراهی برای  ۲ ماه آینده نیز تداوم داشته باشد.
مذکوری بیان کرد: در مدیریت مصرف  آگهی بخشی به ذینفعان حائز اهمیت ویژه ای است که در سال جاری اقدام های قابل توجهی از طریق تبلیغات محیطی و  دوره های آموزشی در این زمینه اجرایی شده است.
وی عنوان کرد: اقدام در زمینه الکترونیکی شدن فرایندها و همچنین حذف قبوض های کاغذی نیز در شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر آغاز شده است.
مذکوری افزود: پیش بینی می شود از مهرماه ارسال الکترونیکی قبوض برق اجرایی شود که در این زمینه اطلاع رسانی لازم در فضای رسانه ای استان بوشهر صورت گرفته است.
وی گفت: مشترکان محترم هم استانی باید در اسرع وقت زمینه دریافت قبوض را از طریق شیوه های اطلاع رسانی شده اجرایی کنند.
مذکوری در حاشیه این بازدید با حضو در مصلی و دیدار با امام جمعه محترم کنگان چهلمین  سالروز اقامه نماز جمعه پس از انقلاب اسلامی را گرامیداشت.

انتهای یپام/

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.
    گزارش تصویری
    سایر اخبار و مطالب