جنوب 24

رسانه خبری مستقل جنوب کشور
مهمترین عناوین خبری
مدیرکل تعاون، کار و رفاه بوشهر؛

76 درصد تسهیلات اشتغال در استان بوشهر به بخش کشاورزی اختصاص یافت

 76 درصد تسهیلات اشتغال در استان بوشهر به بخش کشاورزی اختصاص یافت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: ۷۶ درصد تسهیلات اشتغال استان بوشهر به بخش کشاورزی اختصاص یافت.

به گزارش جنوب 24؛ حمیدرضا پناه ظهر یکشنبه در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان بوشهر اظهار داشت: با تاکید استاندار بوشهر تلاش‌های خوبی برای توسعه اشتغال در مناطق روستایی استان بوشهر صورت گرفته است.

وی تقویت واحدهای تولیدی در نواحی صنعتی استان بوشهر را مورد تاکید قرار داد و اضافه کرد: واحدهای تولیدی در نواحی صنعتی استان بوشهر نیازمند ۹۰ میلیارد ریال سرمایه در گردش هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با اشاره به پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت به متقاضیان اشتغال بیان کرد: در استان بوشهر سال گذشته ۲۰۲ میلیارد تومان به چهار هزار نفر اختصاص یافت.

وی با اشاره به اینکه ۷۶ درصد از این تسهیلات مربوط به بخش کشاورزی بوده است، توسعه گلخانه‌ها را یکی از مهمترین اقدامات در حوزه اشتغال‌زایی بخش کشاورزی استان بوشهر دانست.

پناه با اشاره به پرداخت ۳۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در قالب ۸۲۷ طرح به متقاضیان خاطرنشان کرد: سه هزار و ۳۸۵ طرح اشتغال‌زایی به بانک‌ها ارسال شده که تاکنون هزار و ۸۹۹ طرح موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند.

وی از پرداخت ۱۹ میلیارد ریال به هزار و ۳۰۶ طرح اشتغال خانگی در استان خبر داد و گفت: ۳۶۷ نفر در طرح‌های کارورزی برای فعالیت حوزه اشتغال خانگی شرکت کرده‌اند.

انتهای پیام/

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.
    گزارش تصویری
    سایر اخبار و مطالب